• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6
header11 header22 header33 header44 header55 header66
estetik cerrahi

PENİS BÜYÜTME AMELİYATLARI


estetik cerrahi Sitedeki "Penis büyütme ameliyatları" sayfası çok yüklü hale geldiğinden tüm sayfanın bir seferde yüklenmesi sorun olmaya başladı. Bu yüzden sayfayı 5 parçaya böldüm. Her bir kısımdaki içerikleri aşağıya yazdım. İnternet bağlantınıza güveniyorsanız yine de en alttaki "Tüm sayfa" linkini tıklayarak sayfanın tek parça halini görüntüleyebilirsiniz..


estetik cerrahi Penis büyütme ameliyatları hakkında genel bilgi, Ameliyatla ilgili yanlış bilinenler, genel olarak neler yapıyoruz, reklamımızı kimler yapmış, anestezi, soyunma odası sendromu, penis uzatma, asıcı bağın kesilmesi, uzama ereksiyonda da belli oluyor mu, asıcı bağın görevi nedir, asıcı bağ kesilince penis düşer mi, kitaplardaki klasik teknik hatalıdır, neleri modifiye ettik, 6 cm uzama neden yapılamaz, ameliyatın garantisi var mı, asıcı bağ kesildikten sonra istenirse yerine dikilir mi..


estetik cerrahi Penis kalınlaştırma, penis inceltme mümkün mü, penis büyütme ameliyatlarında göbekte neden morarma oluyor, bu ameliyat görsel bir ameliyat mıdır, dokunsal bir ameliyat mıdır, başarılı bir ameliyat için, yağın tutması 2 faktöre bağlıdır, p-shot hakkında, penis büyüklüğü ne olmalı, penis boyunuz yeterli mi, ülkemiz için penis boyu nasıl sınıflandırılıyor, büyüklük mü önemli, işlevi mi, ameliyat olmaya karar verdiniz ama henüz eşinize bahsetmediniz, ne yapmalısınız, tek başına uzatma neden yapılmıyor..


estetik cerrahi Penis büyütme ameliyatından sonra nadiren de olsa bir süre idrar kaçağı olabiliyor, neden, penis büyütme ameliyatı için en uygun hastalar, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım, ameliyattan sonra yapılması gerekenler, hocam, yorgan gibi dikmişsiniz, bu ne!, başlıca 2 penis büyütme tekniği, klasik ve perovic teknikleri, olası komplikasyonlar, revizyon ameliyatları neden pahalıdır, topaklanma meselesi, penisde görünmeyen yüzük meselesi, internette dolaşan yanlış bilgiler, çükünüze iyi bakın..


estetik cerrahi Sık sorulan sorular, ameliyattan sonra neler oluyor, ameliyattan sonra penisim eğrildi şikayeti, penis büyütme ameliyatından sonra karşılaşılabilen cilt sorunları, penis büyütme ameliyatı ile eğrilik düzeltme aynı anda yapılabilir mi, neden mezura ile ölçüm almıyoruz, aşırı dik duran bir penisin bu duruşu düzelir mi, sigara, penil protez, hastalarla başınızın derde girmemesi için (cerrah arkadaşlara uyarılar)..


estetik cerrahi Hasta günlükleri, enteresan vakalar, ünlülerle 4 anım..Milliyet blogdaki penis cerrahisi üzerine olan yazılarım..


estetik cerrahi Penis büyütme sayfasının içeriği tek parça halinde. Hızlı bir internet bağlantınız yoksa bu linke tıklamayınız. Sayfanın video içeriği yoğun olduğundan 5 parça halinde yukarıdaki linklerden de yayınlıyorum. Bağlantınız yavaşsa yukarıdaki linklerden sayfayı görüntüleyiniz..Op. Dr. Oytun İdil    (Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı)
Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
E-mail: oytunmd@gmail.com
GSM: +90 533 569 0649    +90 505 296 5569    +90 553 985 8087
Muayenehane tel: +90 212 296 3656    +90 505 137 1393
Whatsapp: +90 533 569 0649    +90 553 985 8087