• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6
header11 header22 header33 header44 header55 header66
estetik cerrahi

PENİS BÜYÜTME AMELİYATLARI - 5


HASTA GÜNLÜKLERİ

Hastalarımın ikisi ameliyattan sonra günlük tutmuş. Bu iki günlükten izinlerini alarak bir kaç kısmı paylaşıyorum. Günlükleri kısalttım, çünkü yazılar çok uzundu.. Bir de yazıları aynen aktardım, yazım hataları orjinal hallerinden kaynaklanıyor..:

estetik cerrahi İlk günlük:

estetik cerrahi Diğer bir hastamın günlüğünden. Bu hastam bana daha önce penis büyütme ameliyatı olmuştu ve yağ dokuda bir miktar erime olması yüzünden ikinci yağ enjeksiyonu için geldi ve ameliyat oldu.. Eski hastalarımız ikinci yağ enjeksiyonuna ihtiyaç duyarsa bunu cuzi bir ücrete yapıyoruz..:

estetik cerrahi Day 0 (Ameliyat gunu): Hic agri yok, bantlar cok guclu oldugu icin pek saga sola yatma da olmuyor. Tek sorun arada bocek isirigi gibi dikisler sizliyor 2-3 saniyeligine sonra geciyor.

estetik cerrahi Day 1: Agri yok yataktan koltuktan kalkarken destek almama gerek kalmadi. Dikislerdeki sizilar azalmis durumda. Antibiyotik alindi.

estetik cerrahi Day 2: Asiri bol ic camasiri ustune + basketbol sortu giyilebiliyor. Antibiyotik alindi. Esofman giyerek dugune bile gittim, fotograflarda on taraftaki bolluk gizlenebiliyor. Alkol alinmadi.

estetik cerrahi Day 3: 2.5 saatlik ucus sorunsuz atlatildi, acil cikis kapisi bileti almak faydali olabilir bacaklari uzatmak acisindan. Bandajdaki bantlar hafiften gevsemeye basladigi icin artik killari cekmeye basladi ve bu biraz can acitabiliyor. Kok tarafindaki bantlar da gevsemeye basladigindan shafta daha cok saga sola yatmaya basladi buna dikkat etmek gerekiyor.
Not: Ilk operasyonda bolgedeki killari 0 traslamistim ve bu durum hic iyi olmuyor, uzayan killar hassas olan bolgelere diken gibi degiyor ve can yakiyor, ustune bantlari cikaracagin zaman koke yakin olduklari icin daha cok can yakiyor.
Bu 2. Operasyonda ameliyat bolgesindeki killari tamamen kesmek yerine kisa biraktim (2 gun once kesmistim 3 numara olacak sekilde), bu hem ameliyatli bolgeye diken gibi batmalari azaltti, hem de bandaji cikarirken makas yardimiyla gevseyen yerlerden killari kesip bandaji rahatca cikarabiliyorsunuz.
Bandaji 3. Gun aksami ucaktan inince cikarttim. Her hangi bir sorun yok, kokte bira saga sola yatmadan dolayi cok hafif pembelik/morluk var. Ince dikisler kalinlara gore daha iyi ve daha az goze batiyorlar. Butun dikis yerleri kapanmis durumda ve kan izleri kurumus halde. Dikislerin ustune hic bir sey ortmedim.
Ilk acilista shaft cok toplu kalin gorulduyse cisinizi yapin o zaman rahatlayip hafif gevseyip uzayip esas goruntusune ulasiyor shaft. Islak ama alkolsuz bezle silmek dusun yerini gecici olarak tutabilir. Koku olmasi normal. Bacaga yapisan degil sort silip salas boxerlar kullanin.

estetik cerrahi Day 4: Ise gittim. Pantolon hala giyemiyorum, dar sortlar da mumkun degil. Onceki gun dugune gittigim siyah sentetik esofmani giydim. Her sey yolunda gozukuyor. Bu noktada artik esofmani giyerken shaftin sag bacaga mi sol bacaga dogru mu sarkacagina karar vermeniz gerekiyor. Ben sag bacagi sectim, shaftin sag tarafinda hafif morluk olusmaya basladi (boydan boya). Bu ilk operasyonda da basima gelmisti, panik olacak bir sey yok. 4-5 saat sonra shafti sol bacaga aldim durumu dengelemek icin.
Gece dus aldim her hangi bi sorun veya yanma olmadi. Dus sonrasi gece shaft ustu sapsari ve yer yer mosmordu ama agri sizi yoktu. 14 saat boyunca klima acik sirt ustu uzandim.

estetik cerrahi Day 5: Sabah sahane hissediyorum, dar sort denedim oldu ama gun icinde yorar gibi o yuzden riske girmedim. Basketbol sortuyla devam. Sislikler hafif inmeye basladi gibi geliyor.İLGİNÇ ANILARIM...

estetik cerrahi Bu konuyu da yazmayayım, direkt videodan izleyin.. Keyifli..

estetik cerrahi Enteresan vakalar

estetik cerrahi Ünlülerle 4 kısa anım..


Milliyet blogdaki ve diğer sitelerdeki yazılarım:

estetik cerrahi Milliyet Blog'daki tüm yazılarım: Tıklayınız...

estetik cerrahi Doğru doktoru bulmak - 2 Tıklayınız...

estetik cerrahi Doğru doktoru bulmak - 1 Tıklayınız...

estetik cerrahi Delirmeyin lütfen!.. Tıklayınız...

estetik cerrahi Penil protezi olan hastalarda penis büyütme ameliyatı yapılabilir mi? Tıklayınız...

estetik cerrahi Yurtdışında eğitim meselesi.. Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis büyütme ameliyatının riskleri nedir? Tıklayınız...

estetik cerrahi Mikropenis nedir? Tıklayınız...

estetik cerrahi Ameliyatın garantisi var mı? Tıklayınız...

estetik cerrahi Bu ameliyat kimlere yapılmalı? Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis büyütmede yanlış bilinenler Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis büyüklüğü üzerine Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis uzatma sorunsalı 1 Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis uzatma sorunsalı 2 Tıklayınız...

estetik cerrahi Yağ enjeksiyonu (penis kalınlaştırma) üzerine 1 Tıklayınız...

estetik cerrahi Yağ enjeksiyonu (penis kalınlaştırma) üzerine 2 Tıklayınız...

estetik cerrahi Sertleşme sorununa ameliyatsız ve hapsız çözüm Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis büyütme ameliyatları hakkında gerçekler: Tıklayınız...

estetik cerrahi Testis sarkması Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis boyu ameliyatla ne kadar uzar? Tıklayınız...

estetik cerrahi Penis büyütme ameliyatlarına büyük talep: Tıklayınız...

estetik cerrahi Küçük ama işlevsel dönemini kapatan estetik: Tıklayınız...Op. Dr. Oytun İdil    (Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı)
Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
E-mail: oytunmd@gmail.com
GSM: +90 533 569 0649    +90 505 296 5569    +90 553 985 8087
Muayenehane tel: +90 212 296 3656    +90 505 137 1393
Whatsapp: +90 533 569 0649    +90 553 985 8087