• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6
header11 header22 header33 header44 header55 header66
estetik cerrahi

HASTALARIMIZ İÇİN KILAVUZ...

estetik cerrahi Hastalarımızı mutlaka ameliyattan en az bir gün önce klinikte görüp muayenesini yapıyoruz. Ameliyat sabahı sizi hastanede ilk kez görüp apar topar ameliyata girmiyoruz. En az 1 gün önce muayenehanede size ameliyat hakkında geniş bilgi vermem gerekir. Bu görüşme en az 1 saat, ortalama 2-2.5 saat aldığından muayeneye için biraz vakit ayırmalısınız.

Öncelikle bilgilendirme videolarımı izlemenizi tavsiye ederim..

estetik cerrahi Muayeneye gelmeden önce bu sitenin videolar kısmında bulunan bilgilendirme videolarını izlemenizi öneririm. Bu videolardan sadece penis büyütme ile ilgili olanları toplamda 11-12 saat uzunlukta olduklarından evinizde bol vakit ayırarak baştan sona izlemenizi tavsiye ederim. Videolarda konu son derece anlaşılır bir biçimde objektif ve olabildiğince şeffaf anlatılmıştır (komplikasyon ihtimalleri, iyi-kötü yönleri, kimler bu ameliyatlar için daha uygundur vs..) Videoları izleyerek gelirseniz görüşmemiz çok daha verimli geçer.Muayenehaneme gelmeden önce bilgilenmek için...

estetik cerrahi İstanbul'da yaşıyorsanız ameliyat hakkında geniş bilgi almak için randevu alarak muayeneye gelmenizi tavsiye ederim. Şehirdışı ve yurtdışı hastalarımızın geniş bilgi almak için oytunmd@gmail.com adresine mail atması gerekmektedir. Whatsapp ile geniş bilgi ve örnek hasta fotoğrafı gönderemiyorum.

estetik cerrahi WHATSAPP İLE GENİŞ BİLGİ VE ÖRNEK HASTA FOTOĞRAFI İSTEMEYİNİZ. ÖRNEK HASTA FOTOĞRAFI VE YAZILI GENİŞ BİLGİ İÇİN oytunmd@gmail.com ADRESİNE MAİL ATMANIZ GEREKİYOR.

estetik cerrahi WHATSAPP aplikasyonunu, daha çok ameliyat gününü belirlemek yada ameliyattan sonra hastalarımızla yazışmak için (hızlı ve kısa mesajlaşma için) kullanıyoruz... Hastalarımız ameliyattan sonra danışmaları gerekirse whatsapp ile mesaj ve fotoğraf atıyor. Mesajlar direkt benim (Dr. Oytun idil) cep telefonuma geldiği için hastalarımla hızlıca haberleşebiliyorum.

1: Bu sitedeki yazıları okuyun, videoları izleyin... Videolarda son derece ayrıntılı bilgi vardır ve toplamda 11-12 saat sürmektedir. Bu yüzden vakit ayırıp tümünü izlemenizi tavsiye ederim.

2: oytunmd@gmail.com a bir mail atınız. Bir satırla "penis büyütme ameliyatını sorduğunuzu" yazmayı unutmayınız. Mailinize cevap olarak geniş bilgi ve örnek hasta fotoğrafı göndeririz.

3: Muayeneye gelin... Muayeneye gelen hastalarımıza geniş bilgi veriyor, sorularını cevaplıyoruz. Bu görüşmelerimiz 1-2 saat vakit alıyor. Bu yüzden mutlaka önceden randevu alarak, en az 2 saat ayırarak geliniz.

4: Görüşmeden hemen sonra ameliyat gününü belirlemek istemezseniz daha sonra Whatsapp ile yazışarak ameliyat günü alabilirsiniz.. Ameliyattan sonra da hastalarımızla iletişimde hızlı olması ve fotoğraf gönderebilme özelliği yüzünden whatsapp ile haberleşmeyi tercih ediyoruz. Whatsapp numaramız +90 533 5690649 dur..Muayeneye gelirken soracağınız soruları soru formuna not düşün ve formu yanınıza alın..

estetik cerrahi Muayeneye gelirken halen daha soracağınız sorular varsa bunları not almanızı tavsiye ederim. Not almadığınız soruları unutursunuz..

estetik cerrahi Size tavsiyem şu formu indirip yazdırmanız. Bu forma (herhangi bir ameliyat hakkında) doktorunuza sormanız gereken soruları yazdık. Aklınıza gelen başka sorular varsa bunları da forma not alabilirsiniz. Böylece doktora muayeneye gittiğinizde soracağınız soruları unutmazsınız.

Muayene ve ameliyat..

estetik cerrahi Yurtdışı yada şehirdışından uçakla gelen hastalara önerim muayenehaneme yakın bir otelden (şişli, nişantaşı, osmanbey, mecidiyeköy civarı) sadece 1 gecelik rezervasyon yaptırmaları ve gelirken uçak biletlerini, uçakları sabah inecek şekilde almalarıdır. Böylece uçağınız sabah İstanbul'a iner, nişantaşında bir otele yerleşirsiniz. Sizi o gün öğleden sonra saat 13:00-14:00 gibi muayenehanede görürüm. Gece otelde kalırsınız. Ertesi sabah saat 07:00 gibi otelden çıkış yapar, saat 08:00 gibi hastaneye gelip yatış yaparsınız. Ameliyatınızı sabah 09:00-10:00 gibi yaparız. Ameliyat 1-1.5 saat sürer. Ameliyattan sonra saat 15:00-16:00 ya kadar hastanede kalırsınız. Saat 16:00 gibi taburcu olursunuz. Dönüş uçağınızın biletini de saat 21:00-22:00 gibi almışsanız, aynı gün, ülkenize / şehrinize uçakla dönebilirsiniz. Biz yaklaşık 2009 dan beri bu hastalarımızı bu rutinle ameliyat ediyoruz. Bugüne kadar uzaklık olarak en fazla A.B.D. ve Japonya'dan hastalarımız oldu. Bu hastaları hiç bir sorun olmadan ameliyat akşamı gönderdik ve dönüşlerinden 2 gün sonra skype aracılığı ile görüştük. Hastalarımız sorun yaşamadan uzun mesafe yolculuğu yapmışlardı. Ameliyat akşamı uçak yolculuğu yapmak sizi korkutmasın, çok rahat gidersiniz, hiç bir sorun da yaşamazsınız. Bu şekilde İstanbula gelip penis büyütme ameliyatı olmanız sadece 2 gününüzü alır.

estetik cerrahi Uçağınız akşam saatlerinde iniyorsa, uçağınızın indiği günün ertesi günü saat 13:00-14:00 gibi sizi muayene eder, bir ertesi gün ameliyatınızı yaparız. Bu durumda İstanbulda 3 gün kalmanız ve otel rezervasyonunu 2 gecelik yapmanız gerekir.

estetik cerrahi Randevu alırken uçuş numaranızı, tarihinizi ve iniş saatinizi bildirirseniz sizi havaalanından aldırabiliriz. Aracın uygunluğu açısından kaç kişi geldiğinizi de bildirmeniz gerekir (refakatçi var mı? Kaç refakatçi sizinle birlikte gelecek?) Geliş tarihinizden 1-2 gün önce sizi alacak şoförün isim ve cep telefonunu size bildiriyoruz. Bu gibi yazışmaları hızlı olması açısından whatsapp ile yapıyoruz: +90 533 5690649. Bu konularda yazışmak için e-mail atmayınız. Whatsapp ile çok daha hızlı cevap verebiliriz.

Ameliyattan sonra..

estetik cerrahi Hastalarımıza ilk gün (muayenehanede) ameliyattan sonra neler yapması gerektiğini anlatıyoruz. Tüm dikişler eriyen ipliklerle atıldığından ülkenize döndükten sonra dikiş aldırmanız gerekmez. Pansumanın 3 gün açılmaması gerekir (dikişlerin su geçirmeyecek ve mikrop kapmayacak kadar kaynaması için bu gereklidir). Penisin uç kısmı açıkta kaldığından tuvalete rahatça çıkarsınız. Üç gün sonra duşta pansumanınızı açtıktan sonra tekrar kapatmanıza gerek yoktur. Duşta ameliyat bölgesini sabunlu su ile yıkayabilirsiniz. Sabunlu su zaten dezenfektandır, bir zarar vermez. Duru su ile de durulayabilirsiniz. Duştan çıkınca ameliyat bölgesini kurulayın, ıslak kalmasın.. Tavsiyem, havlu ile kuruladıktan sonra kağıt havlu ile kompres yapmanızdır.

estetik cerrahi Ameliyattan sonra antibiyotik ve ağrı kesici reçete ediyoruz. Hastalarımız genelde fazla ağrıları olmadığından ağrı kesiciyi düzenli almıyor. Antibiyotiğin ise sabah 1, akşam 1 olmak üzere günde 2 tane alınması şarttır. Antibiyotik 5 günde biter.

estetik cerrahi Ağır spor ve egzersiz 1 ay yasaktır. İlk 3 hafta cinsel ilişki yasaktır. Daha sonra ilk ilişkilerde biraz ağrı hissedilebilir. Bu da genelde bir kaç seferden sonra geçer..

estetik cerrahi Bu ameliyattan sonra bazı kliniklerin masaj önerdiğini duyuyorum. Masaj kesinlikle yapmamalısınız. İlk 3 hafta içinde masaj, masturbasyon ve cinsel ilişki, enjekte edilen yağ dokuda erimeye yolaçar. İlk 3 haftadan sonra ilişki ve mastürbasyon serbesttir.

estetik cerrahi Hastalarımız ülkelerine döndükten sonra da Whatsapp üzerinden haberleşmeye devam ediyoruz. Whatsapp ile anlık soru sorabilir, fotoğraf gönderip istediğiniz an danışabilirsiniz. Hastalarımla yazıştığım whatsapp hattı benim (Op. Dr. Oytun İdil) cep telefonumdur (+90 5335690649). Mesajlar anında bana geldiğinden hemen cevap verebiliyorum.. Görüntülü görüşmek isteyenler için sol taraftaki menüde SKYPE linki mevcut. Tıklarsanız ve tabletinizde yada akıllı telefonunuzda SKYPE yüklüyse direkt benim tabletimdeki SKYPE ı arayabilirsiniz..
FAYDALI LİNKLER

Döviz kurları..


Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası günlük döviz kurları (hafta sonları görüntülenemeyebilir, geçerli olan son kurları merkez bankasının web sitesinden öğrenebilirsiniz):
Son dakika döviz kurlarını www.doviz.com dan almak için tıklayınız..

Türkiyedeki tüm döviz, altın, borsa gibi piyasaları anında takip edebilmek için Online-kur programını kullanabilirsiniz. Online-kur'u indirmek için tıklayınız.İstanbul hakkında..

http://www.istanbul.net.tr/istanbul-haritasi
http://www.istanbuluseyret.com
İstanbul ulaşım bilgileri
İstanbul haritası
İstanbul hakkında
İstanbul manzaraları

İstanbul'da hava durumu..

Meteorolojinin hava tahmini
www.wunderground.com İstanbul hava tahmini
www.weather.com un İstanbul hava tahmini

Ülkeler arası saat farkları..


Yurtdışından telefon yada Skype ile görüşme yapmak isteyen hastalar için önemli...

Hangi ülkede saat kaç?
Ülkeler arasındaki saat farkları

Op. Dr. Oytun İdil    (Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı)
Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
E-mail: oytunmd@gmail.com
GSM: +90 533 569 0649    +90 505 296 5569    +90 553 985 8087
Muayenehane tel: +90 212 296 3656    +90 505 137 1393
Whatsapp: +90 533 569 0649    +90 553 985 8087